Firma Profilimiz

FİRMA PROFİLİMİZ

1968 yılında Lütfü AKYAZI tarafından kurulan AKYAZI OKUL BÜRO MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Ahşap cetvel üretimi ile ticari faaliyetine başlar. Kırtasiyecilere ürünlerini satarak büyüme yolunda ilerlemeye başlayan AKYAZI, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişletip 1985 yılında yazı tahtası ve mantar pano üretmeye başlar.
Üretime başladığı günden itibaren kalitesinden taviz vermeyen AKYAZI, daha iyi hizmet vermek amacıyla üretim parkurunu 4850m kare kapalı alana çıkarmıştır. AKYAZI tamamı ile TÜRK sermayesinin yanı sıra Dünya’nın 22 ülkesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkılarıyla da bilinmektedir. Ürün kalitesini belgelemek amacıyla TSE ve ISO 9001:2008 standartlarında üretim yapan AKYAZI 51 yıldır sorunsuz hizmetine devam etmektedir.
Kalite Politikamız
AKYAZI OKUL BÜRO MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak kaliteye üretimin her aşamasında özen göstermekteyiz. Bu yüzden kullandığımız ham madde de kalite vazgeçilmez önceliğimizdir. Üretim aşamasında da işçiliği güzel yapılmış, estetik ve güzel görünümlü ürünler üretmek için gayret sarf ediyoruz. TSE belgesini ve ISO 9001 : 2000’i almamızın sebebi de kaliteye verdiğimiz önemi müşterilerimize göstermektir. Akyazı Okul Büro Malzemeleri

Katalog ürün içeriklerini inceleyiniz.